UWAGA - zmiany w sposobie pracy biura oddziału

W związku z ogłoszeniem przez WHO pandemii, a także wprowadzeniem w Polsce STANU ZAGROŻENIA EPIDEMIOLOGICZNEGO stosując się do zaleceń władz państwowych i naszej organizacji Zarząd Oddziału wprowadził czasowe ograniczenia w działalności biura oddziału. Począwszy od 16 marca do odwołania biuro oddziału będzie nieczynne dla naszych członków. Wszelkie sprawy hodowlane prosimy załatwiać drogą mailową na adres biura: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub na adres Przewodniczacego OKH : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

n.p. wpis uprawnień hodowlanych do rodowodu – należy rodowód i dokumenty potwierdzające zdobycie uprawnień wysyłać na adres:
ZKwP , ul. Starodębska 26, 87 - 800 Włocławek, skrytka pocztowa 177

Przeglądy miotów tak jak dotychczas należy uzgadniać bezpośrednio z Zcą Przewodniczącego ds hodowlanych lub biurem oddziału mailowo Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dokumentacja hodowlana będzie w miarę możliwości dosyłana drogą pocztową lub przekazywana w inny dogodny sposób, tak by w jak najmniejszym stopniu narażać naszych członków na wizyty w biurze.

Informujemy również, iż zaplanowane na dzień 29 marca 2020r. Walne Sprawozdawcze Zgromadzenie Członków Oddziału zostaje odwołane. Kolejny termin Zgromadzenia zostanie wyznaczony w późniejszym terminie, o czym zostaną Państwo z odpowiednim wyprzedzeniem powiadomieni.